wítá tě VS EQUESTRIAN!!!!

Zaregistruj se a hraj s námi hru!!!!

pravidla

1.Nemluv sprostě!

2.Když nebudu vědět,zeptat se

3.neptat se blbě

4.Pokud se nebudete o zvířátko starat 7 dní tak vám ho seberu!1)upozornění 2) sebrání bodů 3)odebrání zvířat 4) smazání účtu

5.Pokud zvířátko nebude mít potřeby do 7 dnů okamžitě odebírám!6.Také se nestarejte o jiná zvířata pouze když vás o to někdo požádá!Ale postarejte se do starání né do profilu!

7.pokud máte nějaké připomínky nebo něco co někdo ruší napiště na mail: velka.jezdkyne@seznam.cz

9.kolik můžete mít zvířat

koček-1

morčat nabo křečků-2

králíčků-3

koníků-až 6

pejsků-5

10.Nemluvit sprostě!Pokuta za jedno slovo(sprosté)-200 bodů dolu.Pokud nejste ve stáji tak vás můžu pouze poprosit abyste NEMLUVILI SPROSTĚ!

12.Nikoho nepomlouvat!Pokuta za jednu pomluvu-500 bodů.Koho ste pomluvili ten dostane 500 bodů když jste ho pomluvili nepráven!

13.Nestěžovat si na někoho neprávem!Jedna stížnost(samozdřejmě když bude právem nevadí)-900 bodů vám dolu a na toho na koho ste si stěžovaly tak ten je dostane

 

 

14.platby:-vetík/300 b měsíc

             kovář/200 b na měsíc

             ustájko/500 b měsíc

platí se jednou za měsíc a je povinností maitele,aby za zvířátka platil!!!

15.Buďte slušní,protože jak se nebudete starat (budete se starat třeba:staram se ovas pa pa nebo:zopáknem si to co minule apod) odebírám až účty (bez náhrady)

 
říkejte co by se melo zlepsit a posílejte mi na velka.jezdkyne@seznam.cz názory a obrázky a taky co by jste chteli za svojí reklamu.